RedFrog

Firma Red Frog vznikla v roce 1993 jako dovozce skateboardového vybavení mnoha značek. První obchod otevřela na pražském Žižkově, který se po pár měsících přesunul do Malé Štěpánské na Praze 2.

Po roce 1999 se firma začala věnovat pouze velkoobchodnímu prodeji a distribuci. Ve své nabídce měla v té době jen firmu DVS shoes company, kterou nedlouho poté doplnila nově vzniklá firma Ricka Howarda a Mikea Carrolla Lakai. V roce 2001 pak přibyla firma Kipa Arnetta Electric se širokou nabídkou slunečních a snowboardových brýlí a doplňků.

Během následujících let rostla distribuční síť po České republice i na Slovensku. V současné době firma sídlí v pražských Holešovicích, kde má kromě kanceláří i sklady a showroom pro zákazníky.

Za posledních pár let firma Red Frog rozšířila svoji působnost i mimo skateboarding, první vlaštovkou byla firma s kořeny ve snowboardingu Neff, poté následovala firma bubeníka kapely Blink 182 Travise Barkera Famous Stars and Straps, dále pak australská BMX a motokrosová firma Unit a jako zatím poslední se Red Frog stal výhradním dovozcem legendární surfové značky Reef.

Současně také firma provozuje vlastní eshop s nejširší nabídkou produktů značek, které na našem a Slovenském trhu zastupuje e-Frog.cz

Novinky

Lakai Podcast

Lakai Podcast

Pokud vlastníte iTunes a holdujete si v Podcastech, tak neváhejte a přidejte si Lakai Podcast do vaší Library. Podcast najedte na této adrese - Lakai Podcast

Společný promodel DVS a FAMILIA

Společný promodel DVS a FAMILIA

DVS Shoes společně s Familia Skateshop udělali speciální edici pro modelu bot Keith Hufnagel Mid 5. K dostání bude pouze ve vybranách skateshopech po světě. Budeme vás informovat zda se pár párů dostane i do ČR...

HIP HOP JAM 2007

HIP HOP JAM 2007

Tento víkend se na letišti u Mimoně konal festival Hip Hop Jam 2007. Jak už jsme psali, v rámci toho festivalu byly uspořádány skateboardové a snowboardové závody. Z našich jezdců se ve skate závodu nejlépe umístil Petr Komárek jezdící za Lakai a ve snb contestu se na druhém místě umístil mladý a nadějný Darek Bergman jezdící za Electric.
Číst dále

éS Game of S.K.A.T.E.

éS Game of S.K.A.T.E.

V sobotu se na pražském Stalinu pod záštitou časopisu Free Magazine a serveru Skaterock.cz uspořádal první éS Game of S.K.A.T.E. Výhercem se stal Tomáš "Svoboda" Hrotič, který porazil dalšího favorita Tomáše Kadlce a zajistil si tímto letenku na evropské finále éS Game of S.K.A.T.E., které se bude konat v létě v Miláně. Na třetím místě skončil slovenský jezdec Peter Mercell jezdící za Lakai Footwear. Gratulujeme!

Hip Hop Jam 2007

Hip Hop Jam 2007

Tento víkend, přesnějí od 3.-4.8 se na letišti Hradčany u Mimoně uskuteční velký hip hopový festival T-Music Hip Hop Jam 2007. Vystoupí například The Game, David Banner, PSH, Kontrafakt, Indy a Wich atd..

V rámci festivalu bude i skateboardová a snowboardová zóna, ve které se pojede speciální contest pro pozvané jezdce. Z naší stáje skateboarding bude representovat Petr Komárek, David Klos a Kamil Poč. Snowboarding zase Darek Bergmann a Richard Skandera. Mikrofonu se ujme náš jezdec Micho Benco a je připraven rozproudit davy.
Více info na www.hiphopjam.cz

4.závod série Lakai ČSP v Ústí nad Labem

4.závod série Lakai ČSP v Ústí nad Labem

Bohužel závod Českého skateboardového poháru v Ústí nad Labem doprovázelo deštivé počasí. Do závodu se přihlásilo přes sedmdesát jezdců, avšak start závodu byl zmařen nepřetržitým deštěm. Počasí se umoudřilo, až po páté hodině kdy už nebyl čas odjet hlavní disciplíny street style a minirampa .

Diváci se dočkali skateboardingu před šestou hodinou, kdy se lokální organizátor Swisshop s produkcí Mystic skates dohodl alespoň na hodinové exhibici pro diváky ze které měli vzejít vítězové v disciplíně best trick. V exhibici se nejvíce zadařilo Arnoštovi Ceralovi kterému se podařil trik swichstance heelflip do frontside boardslidu a tak si odnesl 123Mp3 přehrávač, který je připraven na každý závod ČSP. Na druhém místě skončil Jakub Brož s trikem Olie to frontside 5-0 overcap. Třetí příčku obsadil Jan Dušek. Závodníci a ani diváci o tento závod nepřijdou, protože produkce ČSP celý závod přesunuje do Ústí nad Labem na 23. září den po závodech ČSP v Chomutově.

Další již pátý závod českého poháru se jede 18.8. a pozvánku můžete očekávat v nejbližší době.

Fotogalerii ze závodu naleznete na oficiálním webu závodu www.cesky-skateboardovy-pohar.cz.

NOVÝ TRAILER VIDEA FULLY FLARED

NOVÝ TRAILER VIDEA FULLY FLARED

Ty Evans sestřihal nový trailer k videu Lakai Fully Flared, který vás zase určitě nakopne a na video se budete těšit ještě víc! Trailer naleznete na stránkách Lakai Limited Footwear.

BACK TO SCHOOL 2007

BACK TO SCHOOL 2007

Ode dneška míří do většiny obchodů první zásilky z podzimní kolekce 2007. Už nyní v obchodech najdete DVS a LAKAI boty, např. dámský model monument za parádní cenu 1690,-. Během příštího týdne se na pultech objeví první várka oblečení DVS a MATIX a pak další boty a pak další a další a další.....no zkrátka bude z čeho vybírat. Všechny věci samozřejmě najdete na stránkách DVS, MATIX a LAKAI.

FULLY FLARED UŽ BRZY

FULLY FLARED UŽ BRZY

Dlouho očekávané video Fully Flared od firmy Lakai, které se natáčí přes dva roky se konečně dočkalo datumu premiéry. Takže 16.listopadu se můžete těšit na celý team v čele s Mickem Carrollem, Rickem Howardem, Ericem Kostonem, Guyem Marianem, Marc Johnsonem, Brandonem Biebelem atd. Samozřejmě nebude chybět ani parta French Connection neboli Lucas Puig, JB Gillet a JJ Rousseau a také Royal Family - anglická sekce Lakai.

Na trailer videa Fully Flared se můžete kouknout zde.

COPENHAGEN PRO 2007

COPENHAGEN PRO 2007

Na stránkách DVS Shoes máte nyní možnost vidět to nejlepší ze závodu Copenhagen Pro, který se nedávno konal v Kodani.

1 2 3 4 5 6 7 8 9[10] 11 12 13