RedFrog

Firma Red Frog vznikla v roce 1993 jako dovozce skateboardového vybavení mnoha značek. První obchod otevřela na pražském Žižkově, který se po pár měsících přesunul do Malé Štěpánské na Praze 2.

Po roce 1999 se firma začala věnovat pouze velkoobchodnímu prodeji a distribuci. Ve své nabídce měla v té době jen firmu DVS shoes company, kterou nedlouho poté doplnila nově vzniklá firma Ricka Howarda a Mikea Carrolla Lakai. V roce 2001 pak přibyla firma Kipa Arnetta Electric se širokou nabídkou slunečních a snowboardových brýlí a doplňků.

Během následujících let rostla distribuční síť po České republice i na Slovensku. V současné době firma sídlí v pražských Holešovicích, kde má kromě kanceláří i sklady a showroom pro zákazníky.

Za posledních pár let firma Red Frog rozšířila svoji působnost i mimo skateboarding, první vlaštovkou byla firma s kořeny ve snowboardingu Neff, poté následovala firma bubeníka kapely Blink 182 Travise Barkera Famous Stars and Straps, dále pak australská BMX a motokrosová firma Unit a jako zatím poslední se Red Frog stal výhradním dovozcem legendární surfové značky Reef.

Současně také firma provozuje vlastní eshop s nejširší nabídkou produktů značek, které na našem a Slovenském trhu zastupuje e-Frog.cz

Novinky

DALŠÍ KOLO VÝPRODEJE

DALŠÍ KOLO VÝPRODEJE

Pro velký zájem o náš výprodej se v pondělí 18. prosince konná další, tentokrát pouze jednodenní. Těšit se můžete opět na super ceny a obměněný sortiment. Navíc při nákupu nad 4000,- batoh Matix zdarma. (samozřejme jen do vyprodání zásob) Bližší info je tady.

VÁNOČNÍ VÝPRODEJ našich značek

VÁNOČNÍ VÝPRODEJ našich značek

Začátkem prosince proběhne v prostorách areálu Ladronka v Praze na Břevnově velký vánoční výprodej, pořádaný ve spolupráci s firmou X-Ray. Těšit se můžete na spoustu zimních i letních věcí za super ceny, zkrátka ideální příležitost sehnat parádní dárky nebo si nakoupit něco pro sebe. Další info zde.

Holiday 2006

Holiday 2006

Za pár týdnů dorazí do vašich obchodů nová zimní kolence DVS a Lakai. Její součástí je letos poprvé propracovaná snow serie. Těšit se kromě bot můžete na speciální zateplené mikiny a spoustu dalších věcí. Celá kolekce je k vidění zde.

Nový promodel Mikey Taylor

Nový promodel Mikey Taylor

Mikey Taylor má nový promodel DVS bot. Mnozí z vás už je v obchodech určitě viděli, ne každý ale viděl novou reklamu, kterou Mikey natočil. Koukněte sem.

Snowboardové brýle Electric

Snowboardové brýle Electric

Do vašich obchodů pravě v těchto dnech přichází nová zimní kolekce snowboardových brýli Electric. Těšit se můžete na dva klasické modely, pro tento rok celkem v devatenácti barevných provedeních. Tak neváhejte, zájem bude určitě velký. Kompletní seznam obchodů najdete zde

DVS skate video podcast

DVS skate video podcast

DVS video podcast najdete právě zde. Pravidelně aktualizované sestřihy videí, závodů a promo akcí DVS. Mezi podcasts se DVS drží v první stovce oblíbenosti. Pro zobrazení je nutná instalace itunes.

Summer/Back to school kolekce DVS, Matix a Lakai

Summer/Back to school kolekce DVS, Matix a Lakai

Tak už je to zase tady. Pro ty z vás, kteří již netrpělivě čekají na to až se v obchodech objeví nové oblečení a boty DVS, Matix a Lakai, máme dobrou zprávu. První zásilky bot jsou již vystaveny ve vašich oblíbených shopech. Celý podzim se nese ve znamení velkého zlevňování, takže např. boty DVS Contra budou z původních 2490,- zlevněny na 2190,- a dámský model Revival bude stát jenom 1890,-. Nižší ceny se týkají prakticky všech modelů a nabídka je tak velká, že bude určitě z čeho vybírat...

Electric vyhrál Objev roku 2006

Electric vyhrál Objev roku 2006

Firma Electric ziskala nominaci a poté i cenu za Objev roku Asociace SIMA, tedy výrobců surf značek. Tato cena je udílena novým nebo již vzniklým malým až středně velkým firmám, které v minulém roce udělali největší rozruch mezi konkurencí ve vývoji nových produktů a v posílení značky a její viditelnosti. Dalšími nominovanými pro tento rok byli: Insight, Matix, Mada a Vestal Watch. Více na sima.com.

Velký jarní výprodej našich značek

Velký jarní výprodej našich značek

Dne 13. a 14. června od 12 do 19 hodin proběhne v klubu MOTORAJ v Praze velký výprodej DVS, Matix, Lakai, Consolidated a Electric. Těšit se můžete na super věci za super ceny. Trika budou od 200 za kus, mikiny od 500, boty....no nechte se prekvapit. K sehnání budou také zimní i sluneční brýle, plavky, sandále a mnoho dalšího. Celá akce bude sice trvat dva dny, ale zájem očekáváme velký, takže čím dřív přijdete, tím větší máte šanci odejít domů v nových botech. Adresu, autobusové spojení a další informace o klubu MOTORAJ najdete zde.

Eric Koston jezdi za Lakai

Eric Koston jezdi za Lakai

Ve světě skateboardingu se občas stanou věci, které by jen málokdo čekal. Ano, je to tak. Eric Koston, dlouholetá ikona firmy és přestoupila k Lakai. Američan narozený v Thajsku se skateboardingu věnuje od svých 11 let, kdy dostal od svého bratra starší skate...
Číst dále

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11[12] 13