RedFrog

Firma Red Frog vznikla v roce 1993 jako dovozce skateboardového vybavení mnoha značek. První obchod otevřela na pražském Žižkově, který se po pár měsících přesunul do Malé Štěpánské na Praze 2.

Po roce 1999 se firma začala věnovat pouze velkoobchodnímu prodeji a distribuci. Ve své nabídce měla v té době jen firmu DVS shoes company, kterou nedlouho poté doplnila nově vzniklá firma Ricka Howarda a Mikea Carrolla Lakai. V roce 2001 pak přibyla firma Kipa Arnetta Electric se širokou nabídkou slunečních a snowboardových brýlí a doplňků.

Během následujících let rostla distribuční síť po České republice i na Slovensku. V současné době firma sídlí v pražských Holešovicích, kde má kromě kanceláří i sklady a showroom pro zákazníky.

Za posledních pár let firma Red Frog rozšířila svoji působnost i mimo skateboarding, první vlaštovkou byla firma s kořeny ve snowboardingu Neff, poté následovala firma bubeníka kapely Blink 182 Travise Barkera Famous Stars and Straps, dále pak australská BMX a motokrosová firma Unit a jako zatím poslední se Red Frog stal výhradním dovozcem legendární surfové značky Reef.

Současně také firma provozuje vlastní eshop s nejširší nabídkou produktů značek, které na našem a Slovenském trhu zastupuje e-Frog.cz

Novinky

DALŠÍ VÝPRODEJ TENTOKRÁT V PRAZE A ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH

DALŠÍ VÝPRODEJ TENTOKRÁT V PRAZE A ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH

Ani letošní jaro nebude bez výprodeje. Tentokrát uděláme radost i těm z vás, kteří bydlí na jihu Čech a do Prahy se nedostanou. Od čtvrtka 16. 4. do soboty 18. 4. totiž výprodej proběhne v Českých Budějovicích, v restauraci Gerbera. Otevíráme tradičně od 10 do 18 hodin a výběr bude opravdu velký. O týden dříve začíná výprodej v Praze, konkrétně od středy 8. 4. do soboty 11. 4 , a to na obvyklém místě v Holešovicích. Jako již tradičně se můžete těšit na spoustu věcí za výborné ceny, zboží se bude neustále doplňovat, takže i v sobotu bude stále co nakupovat....

HORSEFEATHERS SURF ACADEMY vol. 2

HORSEFEATHERS SURF ACADEMY vol. 2

Všichni nadšenci a milovníci surfingu pozor! Surfczech.cz za podpory firmy Horseafeathers a ve spolupráci s DVS, Electric a Swis-shop.cz pro vás připravili druhý ročník Horsefeathers Surf Academy. Surfový kemp se bude, stejně jako při loňské úspěšné premieře odehrávat ve francouzských obcích Labenne a Hossegor na pobřeží Atlantického ocánu celý červen 2009. Kemp je plánován jako dva dvoutýdenní turnusy, ale nově je možné přijet I na jeden týden dle vlastní volby. Tak jako minulý rok vám budou k dispozici nejen lokální instruktor, ale I surfová prkna, neopreny, sk8 longboardy, indoboard, fotbálek a spousta dalších vychytávek. Navíc pro každého účastníka je připraveno hned několik dárků od našich sponzorů, ktarým tímto upřímně děkujeme. Každý kdo dorazí obdrží exklusivní tričko z limitované edice s logem HFSA vol.2, plážové žabky od DVS, dárek od Swis-shop.cz a 50% slevu na sluneční brýle Electric dle vlastního výběru. Více informací a online registraci najdete na stránkách Surfczech.cz.

ELECTRIC A VESTAL MyVideoRide winter edition

ELECTRIC A VESTAL MyVideoRide winter edition

V sobotu 14. února, přesně na svatého Valentýna oficiálně skončila možnost registrace do zimní verze video contestu Electric a Vestal MyVideoRide 2009, ve kterém snowboardové crew soutěží o celkové prize money 35 000 Kč.
Letos se do první snowboardové edice přihlásilo více jak 25 teamů ze všech koutů České republiky a dokonce i ze Slovenska. Už teï Vám můžeme prozradit, že se můžete těšit například na špindlerovskou crew nesoucí jméno "Mňau" ve které je Ondra Zvoníček, Tomáš Tuzar, Pepe Sámek, Honza Klvaňa a Jakub Jelen.
Číst dále

MATIX PÁSEK ZDARMA

MATIX PÁSEK ZDARMA

Jestli se v nejbližší dobì chystáte na jarní nákupy, máte možnost získat zdarma kožený pásek matix. Jak? Staèí zajít do nìkterého z pražských obchodù Rock'n'roll a nakoupit libovolné vìci Matix v celkové hodnotì alespoò 2500,- kè a pásek je Váš...

RIDER MAG S DVD GHOSTRIDER 2 PRÁVĚ V PRODEJI

RIDER MAG S DVD GHOSTRIDER 2 PRÁVĚ V PRODEJI

Rider mag 4/2008 právě vychází. Těšit se můžete na číslo nafouklé o 16 stran, kterému vévodí rozsáhlý profil a rozhovor s Petrem Kuchařem, ale také spousta dalších článků o FMX, čtyřkolkách, nechybí ani pitbiky a stuntriding. Zkrátka jak praví tvůrci časopisu: "Jednoduše jsme se toho snažili dát dohromady tolik, abyste měli několik večerů o zábavu postaráno a u Rideru na nějakou dobu zapomněli, co je venku za marast."

HOLEŠOVICKÝ VÝPRODEJ č. 4

HOLEŠOVICKÝ VÝPRODEJ č. 4

Tak už je to zase tady. Vánoční výprodej se tentokrát uskuteční od 10. do 15. prosince, a to na obvyklém místě, tedy v pražských Holešovicích, v ulici U Průhonu 7a. Každý den bude otevřeno od 10 do 18 hodin. Jako vždy se i tentokrát můžete těšit hlavně na spoustu věcí za výborné ceny, dárky k nákupům v podobě samolepek, plakátů, DVD, triček...atd. Oblečení se bude opět průběžně doplňovat, takže ani poslední den nebude pozdě na nákup zajímavých vánočních dárků...

ELECTRIC SOUTĚŽ - LOSOVÁNÍ Č. 1

ELECTRIC SOUTĚŽ - LOSOVÁNÍ Č. 1

První měsíc soutěže o hledání loga Electric je za námi a právě proběhlo losování výherce snowboardových brýlí. Vítězem pro tento měsíc se stává Michal Osinin z Prahy 5. Gratulujeme a pro ostatní máme dobrou zprávu a špatnou zprávu. Ta dobrá je, že soutěž pokračuje v příštím čísle časopisu Board. Ta špatná je, že najít logo tentokrát nebude tak jednoduché jako v posledním čísle...

FREESKI BIRTHDAY PARTY

FREESKI BIRTHDAY PARTY

V sobotu 1. listopadu proběhne v klubu Prague Indoor Paintball (Freyova 27, Praha 8) v pražských Vysočanech otevírací mejdan přelomové sezóny 2008/2009. A to první sezóny s časopisem FREESKI po kterém několik generací českých freeskierů tolik volalo a který bude pokřtěn právě v rámci téhle party.
Těšit se můžete na dvě premiéry lyžařských filmů z produkce Extreme video, spoustu kámošů, který jste celý léto neviděli a společně slavit, kalit a ...

MY VIDEO RIDE - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

MY VIDEO RIDE - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

Po circa měsíčním hlasování o nejlepší video se v sobotu 1. listopadu uskuteční v pražském klubu Parc Fermé slavnostní vyhlášení vítězů video contestu DVS a Matix My Video Ride. Výherci si mezi sebou rozdají 35 000 Kč a pro Vás bude na místě připravena tombola a další překvapení!
Video contest DVS a Matix My Video Ride odstartoval 24. srpna a o jeho průběhu jste se mohli dočíst na stránkách MyRide.cz. Z poslaných videí odborná porota vybrala 10 nejlepších a vy čtenáři jste mohli začít hlasovat.
Slavnostní vyhlášení výsledků a předání prize money, které činí celkem 35 000 Kč se rozdělí mezi první tři místa (1.místo – 20 000Kč, 2.místo – 10 000Kč a 3.místo – 5 000Kč) a uskuteční se v sobotu 1. listopadu v Klubu Parc Fermé v Praze na Vinohradech a to od 20h00.
Kromě vyhlášení výsledků bude na programu promítání všech videí včetně těch, který nepostoupily do druhého kola, tombola o věcné ceny firem DVS, Matix a Electric, speciální ceny na pití a DJ all night long! Samozřejmě vstup bude zcela zdarma!

DALŠÍ KOLO LAKAI SOUTĚŽE

DALŠÍ KOLO LAKAI SOUTĚŽE

I v září jsme sbírali vámi zaslané soutěžní lístky a losování proběhlo takto: Trika vyhrávají Radek Válek z Ústí nad Labem a Radim Jakoubek z Hostinné. Mikinu dostává Martin Lichý z Prahy. Gratulujeme...

1 2 3[4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13