RedFrog

Firma Red Frog vznikla v roce 1993 jako dovozce skateboardového vybavení mnoha značek. První obchod otevřela na pražském Žižkově, který se po pár měsících přesunul do Malé Štěpánské na Praze 2.

Po roce 1999 se firma začala věnovat pouze velkoobchodnímu prodeji a distribuci. Ve své nabídce měla v té době jen firmu DVS shoes company, kterou nedlouho poté doplnila nově vzniklá firma Ricka Howarda a Mikea Carrolla Lakai. V roce 2001 pak přibyla firma Kipa Arnetta Electric se širokou nabídkou slunečních a snowboardových brýlí a doplňků.

Během následujících let rostla distribuční síť po České republice i na Slovensku. V současné době firma sídlí v pražských Holešovicích, kde má kromě kanceláří i sklady a showroom pro zákazníky.

Za posledních pár let firma Red Frog rozšířila svoji působnost i mimo skateboarding, první vlaštovkou byla firma s kořeny ve snowboardingu Neff, poté následovala firma bubeníka kapely Blink 182 Travise Barkera Famous Stars and Straps, dále pak australská BMX a motokrosová firma Unit a jako zatím poslední se Red Frog stal výhradním dovozcem legendární surfové značky Reef.

Současně také firma provozuje vlastní eshop s nejširší nabídkou produktů značek, které na našem a Slovenském trhu zastupuje e-Frog.cz

Novinky

LEDNOVÉ KOLO SOUTĚŽE s LAKAI LIMITIED FOOTWEAR

LEDNOVÉ KOLO SOUTĚŽE s LAKAI LIMITIED FOOTWEAR

Proběhlo další slosování a výherci triček pro tento měsíc jsou Lukáš Schejbal z Vrd a Tomáš Tetur z Napajedel. Mikinu od nás dostává Aleš Machalický z Roztok u Prahy. Všem výhercům gratulujeme...

JEZDCI ELECTRIC DOMINOVALI NA LETOŠNÍCH X-GAMES

JEZDCI ELECTRIC DOMINOVALI NA LETOŠNÍCH X-GAMES

Právě skončené X-Games v americkém Aspenu přinesly velký úspěch pro firmu ELECTRIC. Andreas Wiig, Jamie Anderson a Nate Holland si z Kolorada vezou zlaté medaile.

Andreas Wiig obhájil vítězství ve slopestyle z loňského roku. Záznam jeho jízdy můžete vidět zde

Jamie Anderson rovněž obhájila zlatou medaili z loňského roku. Jamie je jedna z nejmladších účastnic X-Games. Její vítěznou jízdu můžete najít tady

Nate Holland začal jezdit za electric teprve před pár měsíci. Jeho úspěch ve snowboarder cross začal zlatou medailí v roce 2006, letos jí obhájil již potřetí. Na záznam finálové jízdy se také můžete kouknout.

PROSINCOVÉ KOLO SOUTĚŽE S LAKAI LIMITED FOOTWEAR

PROSINCOVÉ KOLO SOUTĚŽE S LAKAI LIMITED FOOTWEAR

Další, tentokrát prosincové kolo naší soutěže opět zná své výherce. Na trika se mohou těšit Adam Bečka ze Sázavy a Lukáš Reichl z Rychnova nad Kněžnou. Mikinu od nás dostane Dušan Šaržík z Loun. Všem výhercům gratulujeme...

Chceš stikerky? Tak si o ně řekni!

Chceš stikerky? Tak si o ně řekni!

Jelikož nám neustále píšete žádosti o stickerky/nálepky/samolepky, tak jsme se rozhodli, že pro vás připravíme menší quiz, abychom viděli, že o ně opravdu stojíte. Ve speciálnim formuláři stačí vyplnit vaše osobní udaje a správně odpovědět na pět otázek. Odpovědi na otázky naleznete na webech značek, který distribujeme. Každý z vás má jenom jednu možnost na odpověï, takže hodně štěstí!

LISTOPADOVÉ KOLO SOUTĚŽE S LAKAI LIMITED FOOTWEAR

LISTOPADOVÉ KOLO SOUTĚŽE S LAKAI LIMITED FOOTWEAR

Další kolo slosování Vámi zaslaných lístků právě proběhlo a na trika se mohou těšit Kamil GAGO ze Žatce a Stanislav MAKUKA z Duchkova. Mikinu od nás dostává Milan BERTRAND z Brna. Gratulujeme...

VÝPRODEJ POKRAČUJE

VÝPRODEJ POKRAČUJE

I přes obrovský zájem výprodej pokračuje i v dalších dnech. Zásoby se neustále doplňují, takže se můžete těšit na přísun nových věcí. Pokračujeme ve stejném čase od 11.00 do 18.00.

Česká premiéra videa Fully Flared

Česká premiéra videa Fully Flared

16. listopadu proběhla v Americe premiéra nového videa od firmy Lakai s názvem Fully Flared. My jsme pro vás připravili českou premiéru tohoto skvělého skate videa! Premiéra se uskuteční 15.prosince od 20h00 v pražském kině Atlas (Sokolovská 1). Podle kritků má být toto video revoluční a jedná se o jedno z nejlepších a to především díky kameramanovi Ty Evansovi, který použil kamery a jiné filmové techniky, které nikdo doposud nepoužil ve skate videu.
Číst dále

Zimní výprodej se blíží

Zimní výprodej se blíží

Další kolo výprodeje našich značek společně s X-Ray wear je opět tady. Tentokrát proběhne znovu v Holešovicích, v ulici U Průhonu 7a, hned vedle klubu Mecca. Těšit se můžete tentokrát na větší prostory a tím pádem na víc věcí za super ceny. Výprodej proběhne od 11. do 14. prosince, takže ideální příležitost na nákup vánočních dárků.

Říjnové kolo soutěže s LAKAI LIMITED FOOTWEAR

Říjnové kolo soutěže s LAKAI LIMITED FOOTWEAR

Další kolo soutěže už zná své vítěze. Trika od nás dostanou Tomáš Kankrlík z Prahy a Miroslav Řepa z Mělníka. Mikinu LAKAI získává Daniel Máselník z Českých Budějovic. Všem výhercům gratulujeme.

Marek Zápražný se umístil na druhém místě v Game of Skate

Marek Zápražný se umístil na druhém místě v Game of Skate

Marek Zápražný (DVS, Matix) se v contestu Game of Skate, který se jel minulý pátek v pražském klubu Retro probojoval do finále kde se potkal s Tomášem Svobodou. Za stavu 4-4 bohužel, ale Marek prohrál a skončil na druhém místě. Koukněte na video...
Číst dále

1 2 3 4 5 6[7] 8 9 10 11 12 13