RedFrog

Firma Red Frog vznikla v roce 1993 jako dovozce skateboardového vybavení mnoha značek. První obchod otevřela na pražském Žižkově, který se po pár měsících přesunul do Malé Štěpánské na Praze 2.

Po roce 1999 se firma začala věnovat pouze velkoobchodnímu prodeji a distribuci. Ve své nabídce měla v té době jen firmu DVS shoes company, kterou nedlouho poté doplnila nově vzniklá firma Ricka Howarda a Mikea Carrolla Lakai. V roce 2001 pak přibyla firma Kipa Arnetta Electric se širokou nabídkou slunečních a snowboardových brýlí a doplňků.

Během následujících let rostla distribuční síť po České republice i na Slovensku. V současné době firma sídlí v pražských Holešovicích, kde má kromě kanceláří i sklady a showroom pro zákazníky.

Za posledních pár let firma Red Frog rozšířila svoji působnost i mimo skateboarding, první vlaštovkou byla firma s kořeny ve snowboardingu Neff, poté následovala firma bubeníka kapely Blink 182 Travise Barkera Famous Stars and Straps, dále pak australská BMX a motokrosová firma Unit a jako zatím poslední se Red Frog stal výhradním dovozcem legendární surfové značky Reef.

Současně také firma provozuje vlastní eshop s nejširší nabídkou produktů značek, které na našem a Slovenském trhu zastupuje e-Frog.cz

Novinky

VÝHERCI VÁNOČNÍ VÝPRODEJOVÉ SOUTĚŽE

VÝHERCI VÁNOČNÍ VÝPRODEJOVÉ SOUTĚŽE

Právě proběhlo losování vítězů naší výprodejové soutěže a jeden pár DVS bot dle vlastního výběru od nás dostává Miloň Malina, Anna Pospíšilová a Vendula Vaňková....gratulujeme.

VÁNOČNÍ VÝPRODEJ TENTOKRÁT NA DVĚ KOLA

VÁNOČNÍ VÝPRODEJ TENTOKRÁT NA DVĚ KOLA

Vánoce jsou opět za dveřmi a s nimi i tradiční výprodej. Tentokrát jsme se rozhodli udělat přednostní radost holkám, takže začínáme od pátku 11. do soboty 12 prosince, a to s výběrem pouze dámským. Kluci samozřejmě zkrátka nepřijdou, hned následující středu, tedy 16. 12. začíná výprodej v klasické podobě, na kterou jste zvyklí. To znamená výběr toho nejlepšího pro všechny. Najdete nás jako obvykle na známé adrese, tedy U Průhonu 7a v Holešovicích. Každý kdo u nás nakoupí může být zařazen do slosování o jeden ze tří párů bot DVS dle vlastního výběru.

VÝHERCI VÝPRODEJOVÉ SOUTĚŽE

VÝHERCI VÝPRODEJOVÉ SOUTĚŽE

Tak jsme se dostali k losování odevzdaných letáků a máme tady následující výherce: František Urban, Linda Havlíková a Petr Mlynář. Všechny budeme v následujících dnech kontaktovat a každý od nás dostane jeden pár bot dle vlastního výběru. Všem výhercům gratulujeme.

PODZIMNÍ VÝPRODEJ ZAČÍNÁ VE STŘEDU 23.9.

PODZIMNÍ VÝPRODEJ ZAČÍNÁ VE STŘEDU 23.9.

Máme pro vás dobré zprávy, výprodej pokračuje podzimním kolem již tuto středu. Najdete nás na obvyklém místě, v ulici U Průhonu 7a, v pražských Holešovicích. Kromě skvělých cen a velkého výběru navíc každého, kdo u nás nakoupí, čeká zařazení do slosování o jeden ze tří párů bot dle vlastního výběru. Výprodej pokračuje až do soboty a jako vždy se věci budou neustále doplňovat, takže bude pořád z čeho vybírat...

RIDE & MATIX COLLABORATION

RIDE & MATIX COLLABORATION

Pro sezónu 2009/2010 si firma RIDE, ve spolupráci s MATIX GIRL CLOTHING připravila speciální edici snowboardu "Canvas", vázání "Sigma MVMNT" a bot "Cadence". Více info na stránkách snowboard-mag.com

MO KNOWS REKLAMA NA Skateboarder Mag

MO KNOWS REKLAMA NA Skateboarder Mag

Na serveru skateboardmag.com se objevila nová reklama LAKAI. Posuïte sami zde.

LETNÍ VÝPRODEJ SE BLÍŽÍ, OPĚT V PRAZE NA ZNÁMÉM MÍSTĚ

LETNÍ VÝPRODEJ SE BLÍŽÍ, OPĚT V PRAZE NA ZNÁMÉM MÍSTĚ

Dřív než se vydáte na prázdniny a dovolené, máte opět jedinečnou možnost navštívit tradiční holešovický výprodej. Jako obvykle pro vás budou připraveny spousty věcí za parádní ceny. Tentokrát začínáme v pondělí 29. června a pokračujeme až do čtvrtka 2. července. Otevřeno bude od 10 do 18 hodin a najdete nás na adrese U Průhonu 7a, Praha 7 - Holešovice. Věci se budou jako vždy průběžně doplňovat, takže ani poslední den nebude pozdě...

NOVÉ ČÍSLO ČASOPISU RIDER V PRODEJI

NOVÉ ČÍSLO ČASOPISU RIDER V PRODEJI

Nové číslo časopisu Rider magazine je k dostání na stáncích od 8.6.2009. Ukázky z přiloženého DVD Judgment day 4 najdete zde.

HFSA vol.2 POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA

HFSA vol.2 POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA

Pomalu, ale jistě se blíží začátek prvního turnusu Horsefeathers Surf Academy vol.2. Na kemp, který odstartuje 31.5. ve francouzském Labenne a který pořádá Surfczech.cz, zbývá posledních pár volných míst. Pokud jste se ještě nerozhodli, tak neváhejte, zaregistrujte se co nejdříve a využijte možnost zkusit surfing na legendárním atlantickém pobřeží Biskajského zálivu. Pro každého účastníka jsou navíc připraveny dárky od partnerů kempu, kterými jsou Horsefeathers, Swisshop.cz, DVS a Electric. Více informací a on-line registraci najdete na www.surfczech.cz.

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ ELECTRIC A VESTAL MyVideoRide

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ ELECTRIC A VESTAL MyVideoRide

V pátek 1. května proběhne v pražském klubu Retro Music Hall slavnostní vyhlášení snowboardového video contestu Electric a Vestal MyVideoRide winter edition. Kromě předání prize money vítězům bude součástí tohoto večera i koncert kapely Clou, promítání videí, módní přehlídka a Jägermeister Welcome Shot. O taneční parket se postará DJ Robot a celým večerem bude provázet Juan Bravo.

Video contest Electric a Vestal MyVideoRide odstartoval v polovině února, kdy teamy jezdců měli přesně měsíc na to, aby natočili krátké video, které by mělo být uceleným dílem s jasným vztahem ke snowboardingu v jakékoliv formě. V tuto chvíli máte možnost hlasovat i Vy pro nejlepší video a to na oficiálních stránkách Electric a Vestal MyVideoRide nebo na stránkách Freeride.cz.
Číst dále

1 2[3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13