RedFrog

Firma Red Frog vznikla v roce 1993 jako dovozce skateboardového vybavení mnoha značek. První obchod otevřela na pražském Žižkově, který se po pár měsících přesunul do Malé Štěpánské na Praze 2.

Po roce 1999 se firma začala věnovat pouze velkoobchodnímu prodeji a distribuci. Ve své nabídce měla v té době jen firmu DVS shoes company, kterou nedlouho poté doplnila nově vzniklá firma Ricka Howarda a Mikea Carrolla Lakai. V roce 2001 pak přibyla firma Kipa Arnetta Electric se širokou nabídkou slunečních a snowboardových brýlí a doplňků.

Během následujících let rostla distribuční síť po České republice i na Slovensku. V současné době firma sídlí v pražských Holešovicích, kde má kromě kanceláří i sklady a showroom pro zákazníky.

Za posledních pár let firma Red Frog rozšířila svoji působnost i mimo skateboarding, první vlaštovkou byla firma s kořeny ve snowboardingu Neff, poté následovala firma bubeníka kapely Blink 182 Travise Barkera Famous Stars and Straps, dále pak australská BMX a motokrosová firma Unit a jako zatím poslední se Red Frog stal výhradním dovozcem legendární surfové značky Reef.

Současně také firma provozuje vlastní eshop s nejširší nabídkou produktů značek, které na našem a Slovenském trhu zastupuje e-Frog.cz

Novinky

JEREME ROGERS PRVNÍ NA MYSTIC SK8 CUP

JEREME ROGERS PRVNÍ NA MYSTIC SK8 CUP

Patnáctý ročník legendárního závodu Mystic Sk8 Cup byl mimořádně úspěšný pro firmu DVS. Jereme Rogers vyhrál kategorii Streetstyle, před dvěma jezdci z Brazílie, Danielem Vieirou a Diegem Oliveirou. Rogers tak završil úspěšný euro trip, když o týden dříve skončil čtvrtý na DVS CPH Pro v Kodani. Gratulujeme....

TAK UŽ JE TO ZASE TADY

TAK UŽ JE TO ZASE TADY

Pro ty z vás, kteří netrpělivě čekáte na další výprodej máme dobrou zprávu. Další kolo se uskuteční na obvyklém místě, tedy v Holešovicích v ulici U Průhonu 7a, a to od pátku 27.6. do soboty 28.6. a pak také v pondělí a v úterý 30.6. a 1.7. Těšit se opět můžete na věci všech našich značek, tedy DVS, MATIX, LAKAI, ELECTRIC, VESTAL a XRAY. Zboží se bude každý den doplňovat, takže nemusíte mít strach že poslední den nebude z čeho vybírat...

DUBNOVÉ KOLO SOUTĚŽE S LAKAI LIMITED FOOTWEAR

DUBNOVÉ KOLO SOUTĚŽE S LAKAI LIMITED FOOTWEAR

V dubnovém kole naší soutěže jsme právě vylosovali další výherce. Trička od nás dostanou Dominik Kovacsik z Prahy 1 a Václav Bártek z Horní Bečvy. Mikinu posíláme Martině Pelinkové z Prahy 8. Výhercům gratulujeme.

ELECTRIC PŘEDSTAVUJE TECH XL

ELECTRIC PŘEDSTAVUJE TECH XL

Electric má nový model slunečních brýlí. Stejně jako EC-DC se i TECHNITIAN dočkal větší verze. Více info na stránkách electric.

MATIX San Francisco skate trip

MATIX San Francisco skate trip

Matix dnes na svém webu představil nové skate video. Mike Anderson, Marty Murawski a jejich kamarádi si vyjeli do San Franciska navštívit další kamarády, něco pojíst, něco vypít a taky si trošku zaskejtovat. Video je k vidění zde.

LAKAI WEB V NOVÉM KABÁTĚ

LAKAI WEB V NOVÉM KABÁTĚ

Firma Lakai právě představila svůj nový web. Stejně jako dřív zde najdete spoustu zajímavých věcí ze života jezdců, blogy, videa, fotky a samozřejmě také aktuální nabídku bot a oblečení. Za zmínku určitě stojí limitovaná edice Election Series, která je součástí letní kolekce. Povedeným způsobem paroduje nadcházející americké prezidentské volby. Proto si určitě nenechte ujít vtipnou debatu těchto kandidátů: Mike Carroll, Eric Koston, Marc Johnson a Rick Howard.

DVS MÁ NOVÝ ESHOP

DVS MÁ NOVÝ ESHOP

Firma DVS včera oficiálně spustila nový e-shop s tištěnými obaly na nejrůznější elektroniku. V nabídce je na začátku připraveno přibližně 250 velikostí v několika designech. Můžete si tak vylepšit svůj mobilní telefon, ipod, laptop nebo herní konzoli. Ceny jsou vcelku přívětivé (od 10.99 do 39.99 USD) a zásilku vám DVS pošle rovnou i do Čech.

BŘEZNOVÉ KOLO SOUTĚŽE S LAKAI LIMITED FOOTWEAR

BŘEZNOVÉ KOLO SOUTĚŽE S LAKAI LIMITED FOOTWEAR

Právě proběhlo další kolo slosování vámi zaslaných lístků, takže zde jsou výherci: trika od nás dostanou Vladimír Moravanský z Trenčanských Teplic a Matěj Židek z Broumova, mikinu vyhrává Lukáš Vágner z Havířova. Gratulujeme...

Týdenní výprodej

Týdenní výprodej

Rádi bychom vás pozvali na další, již kultovní výprodej našich značek, kterými jsou Lakai Footwear, DVS Shoes, Matix, Electric a Vestal. A samozřejmě i spřátelené XRAY Wear. Výprodej se bude konat od úterý 15.04 do soboty 19.04. od 10 do 18 hodin v našich skladech, které se nachází v ulici U Průhonu 7a v pražských Holešovicích. Těšit se můžete například na trika od 300,-, mikiny od 700,-, boty od 500,- atd... Takže neváhejte a udělejte si Ježíška letos o trochu dříve.

Andreas Wiig jezdí za Matix

Andreas Wiig jezdí za Matix

Firma Matix dnes oficiální tiskovou zprávou v Transworld Business oznámila podepsání sponzorské smlouvy s Andreasem Wiigem. Andreas se narodil na předměstí norského města Asker. Snowboardingu se věnuje od svých 11 let a dnes se pohybuje na absolutní špičce všech jezdců. Bydlí střídavě v Oslu a Hollywoodu. Za poslední 2 roky se kolem něj událo hodně věcí, stihl vyhrát dvakrát za sebou X Games, natočit několik videí nebo poskytnout nepočítaně rozhovorů. Mezi jeho další sponzory patří např. Electric nebo Nitro.

1 2 3 4 5[6] 7 8 9 10 11 12 13