RedFrog

Firma Red Frog vznikla v roce 1993 jako dovozce skateboardového vybavení mnoha značek. První obchod otevřela na pražském Žižkově, který se po pár měsících přesunul do Malé Štěpánské na Praze 2.

Po roce 1999 se firma začala věnovat pouze velkoobchodnímu prodeji a distribuci. Ve své nabídce měla v té době jen firmu DVS shoes company, kterou nedlouho poté doplnila nově vzniklá firma Ricka Howarda a Mikea Carrolla Lakai. V roce 2001 pak přibyla firma Kipa Arnetta Electric se širokou nabídkou slunečních a snowboardových brýlí a doplňků.

Během následujících let rostla distribuční síť po České republice i na Slovensku. V současné době firma sídlí v pražských Holešovicích, kde má kromě kanceláří i sklady a showroom pro zákazníky.

Za posledních pár let firma Red Frog rozšířila svoji působnost i mimo skateboarding, první vlaštovkou byla firma s kořeny ve snowboardingu Neff, poté následovala firma bubeníka kapely Blink 182 Travise Barkera Famous Stars and Straps, dále pak australská BMX a motokrosová firma Unit a jako zatím poslední se Red Frog stal výhradním dovozcem legendární surfové značky Reef.

Současně také firma provozuje vlastní eshop s nejširší nabídkou produktů značek, které na našem a Slovenském trhu zastupuje e-Frog.cz

Novinky

Eero Ettala interview

Eero Ettala interview

Datum narození: 17.10.84
Bydliště: Helsinki, Finsko
Stance: nevím
Sponsoři: DVS, Nitro, Oakley, Level, Tsg

Kde, kdy a s kým jsi začal jezdit?
Jezdit jsem začal ve Vihti, malém resortu kousek od Helsinek. To bylo asi před 11 lety a tenkrát jsem jezdil se starším bratrem a sestrou dvojčetem.
Číst dále

Matix Rack A Few Rail Best Trick

Matix Rack A Few Rail  Best Trick

22.01.2006 se uskutečnil Best Trick contest pořádaný firmou Matix. Zavod byl pouze pro profíky, a ty byli motivováni prize money - 10 000$ za první místo. Contest vyhrál Gaillea Momolu trikem Nollie BigSpin do FS Boardslidu. DVS jezdec Jereme Rogers si odnesl 500$ za svůj styl a za svoje first try triky. Video ze závodu na www.skateboardermag.com

Nový web Matix Clothing

Nový web Matix Clothing

Nový web firmy Matix byl spušten. Zatím zde můžete vidět pouze novou kolekci oblečení. Dále určitě přibudou profily team rider atd. Takže check it www.matixclothing.com

Novoroční úvaha Steva Berry.....

Novoroční úvaha Steva Berry.....

The Devil Inside

Věděli jste že Mike Taylor a Michael Jackson se narodili ve stejný den? Napadlo vás někdy proč jeden tak dobře skejtuje zatímco ten druhý stále uniká odplatě? Podařilo se mi zjistit důvod...
Číst dále

Matix má nové logo

Matix má nové logo

Od nového roku firma Matix změní své logo. Brzy se těšte na nové wallpapery a jiné Matix vychytávky.

Vítěz soutěže o ceny LAKAI

Vítěz soutěže o ceny LAKAI

Tak už je to tady. Výherci soutěže o produkty LAKAI jsou na světě. Hlavní výhru, tedy boty LAKAI vyhrál Vojtěch MASÁR z Mostu.Druhou cenu, desetkrát triko LAKAI vyhrávají: Jan Košál Březnice, Zuzana Slezáková Zlín, Honza Faltín Kralovice, Jiří Chadima Praha 4, Kamil Pekař Dívčice, Ondřej Veselý Kadaň, Tomáš Horčička Kralupy nad Vltavou, Radim Bobovský Přerov, Ondra Horáček Praha 4, Matej Slovenčák Bratislava.A konečně cenu třetí, tedy ponožky nebo peněženku LAKAI získávají: Matouš Zelinka Jilemnice, Zdeněk Navrátil Šumperk, Milan Frišman Český Krumlov, Štěpán Toms Praha 9, Martin Dráb Nová Dubnica.

Všem výhercům gratulujeme a těm méně šastným hlavu vzhůru protože tahle soutěž určitě nebyla poslední.

Nová kolekce bot DVS & Lakai již brzy

Nová kolekce bot DVS & Lakai již brzy

Nová kolekce bot DVS & Lakai je již na cestě, v obchodech se objeví koncem příštího týdne.

Martin Koreň je po úrazu

Martin Koreň je po úrazu

FMX rider Martin Koreň, který měl vážný úraz minulou sobotu při závodech v Sazka Areně bude v úterý propušten z nemocnice. Má sešroubované čtyři obratle, takže rekonvalescence se protáhne tak na čtyři měsíce. Uzdrav se rychle Martine !

DVS video Skate More

DVS video Skate More

Video firmy DVS, Skate More je stále v prodeji za super cenu 390,-. Ptejte se u svých oblíbených prodejců.

Výherci soutěže s Lakai budou známý již brzy

Výherci soutěže s Lakai budou známý již brzy

Konečně jsme schopni vyhlásit soutěž s Lakai footwear. Výherci budou vylosování na Mikuláše, tj. 5.12. a jejich jména budou zde.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12[13]