RedFrog

Firma Red Frog vznikla v roce 1993 jako dovozce skateboardového vybavení mnoha značek. První obchod otevřela na pražském Žižkově, který se po pár měsících přesunul do Malé Štěpánské na Praze 2.

Po roce 1999 se firma začala věnovat pouze velkoobchodnímu prodeji a distribuci. Ve své nabídce měla v té době jen firmu DVS shoes company, kterou nedlouho poté doplnila nově vzniklá firma Ricka Howarda a Mikea Carrolla Lakai. V roce 2001 pak přibyla firma Kipa Arnetta Electric se širokou nabídkou slunečních a snowboardových brýlí a doplňků.

Během následujících let rostla distribuční síť po České republice i na Slovensku. V současné době firma sídlí v pražských Holešovicích, kde má kromě kanceláří i sklady a showroom pro zákazníky.

Za posledních pár let firma Red Frog rozšířila svoji působnost i mimo skateboarding, první vlaštovkou byla firma s kořeny ve snowboardingu Neff, poté následovala firma bubeníka kapely Blink 182 Travise Barkera Famous Stars and Straps, dále pak australská BMX a motokrosová firma Unit a jako zatím poslední se Red Frog stal výhradním dovozcem legendární surfové značky Reef.

Současně také firma provozuje vlastní eshop s nejširší nabídkou produktů značek, které na našem a Slovenském trhu zastupuje e-Frog.cz

Novinky

Nová Echo reklama s Jereme Rogersem

Nová Echo reklama s Jereme Rogersem

DVS Shoes Company vydala novou echo reklamu, tentokrát hlavní roli obsadil Jereme Rogers a předvádí pár svých technický triků na zídce a poté i na railu. Režie se ujal Bucky Fukumoto a Colin Kennedy. Můžete se těšit ještě na jednu reklamu v tomto stylu, jelikož se jedná o druhou ze tří.
Číst dále

Lakai + Spitfire = Limited Wheels Edition ?

Lakai + Spitfire = Limited Wheels Edition ?

Ano! Tato rovnice je správně. Při příležitosti vydání nového videa Fully Flared vydá značka Spitfire limitovanou edici koleček Fully Fired, která vyjde stejně jako video a to 16 listopadu.

Eric Koston a jeho sérka

Eric Koston a jeho sérka

Eric Koston se vydal na jeden známý spot a při té příležitosti, jen tak pro srandu natočil sérku. Začal s trikem halfcab bs feeble na railu z osmi, pokračoval fs olliečkem do 4 schodů a z nich pak udělal hned switch fs bigspin, poté si na zemi jen tak udělal fs pop shuvit, nollie backside heelflip, halfcab kick flip a 360 flip. Svou nekonečnou sérku poté zakončil trikem fs pop shuvit bs boardslide. Už jsem opravdu napsychený vidět video Fully Flared, které by mělo vidět světlo přesně za 17dní!!! Klikněte dál pokud chcete vidět Frostonův výkon na videu...
Číst dále

Mistrovstí ČR ve skateboardingu máme za sebou

Mistrovstí ČR ve skateboardingu máme za sebou

O víkendu 6.11 do 7.11. se na pražské Štvanici konalo Mistrovstí Republiky ve Skateboardingu. Marek Zápražný (DVS/Matix) skončil na skvělém druhém místě. Další naši jezdci skončili následovně :
16. Marek Štefan (DVS)
17. Petr Komárek (Lakai)
40. Jindra Fencl (Lakai/Matix)
93. Mao Kardelis (Lakai)

Tímto všem jezcům gratulujeme!!!

VÝHERCI V SOUTĚŽI S LAKAI LIMITED FOOTWEAR

VÝHERCI V SOUTĚŽI S LAKAI LIMITED FOOTWEAR

V prvním kole losování letáků, zaslaných ze zakoupených bot LAKAI, známe první výherce pro tento měsíc. Trika vyhrávají Jakub Dlugoš z Března a Marek Ouředník z Prahy. Mikinu vyhrává Miloš Tvaroh z Ostravy. Gratuluje...

Mistrovstí ČR ve skateboardingu již tento víkend

Mistrovstí ČR ve skateboardingu již tento víkend

Mystic skates, produkce ČSP a Hlavní město Praha si Vás dovoluje pozvat na Mistrovství ČR ve skateboardingu. MČR je vyvrcholením série závodů Lakai Českého skateboardového poháru 2007. Akce se zúčastní 150 nejlepších jezdců z ČR a utkají se ve třech disciplínách (streetstyle, bowl a 123.mp3 best trick contest). Ze závodu bude vyhlášen Mistr ČR 2007 a vítěz celé série ČSP. Pro vítěze MČR jsou připraveny prize money ve výši 50.000.- Kč. Na akci můžeme očekávat skateboarding vysoké kvality.

Peter Mercell vyhrál best trick ve Zvoleně

Peter Mercell vyhrál best trick ve Zvoleně

Tento víkend se konal poslední závod slovenského skateboardového poháru ve Zvoleně. Peter Mercell (Lakai) vyhrál trikem kickflip backside bodyvarial z double setu best trick contest a odnesl si tučnou odměnu. Jen tak dál!

Marek Zápražný boduje

Marek Zápražný boduje

Náš team rider Marek Zápražný (DVS, Matix) ze Slovenska boduje na každém závodě, do kterého se přihlásí. Na posledním závodě série ČSP, který se jel v novém skateparku v Chomutově skončil na prvním místě v kategorii Streetstyle a na druhém místě v kategorii Best Trick trikem Switchstance Backside Hellflip přes velkou zíïku. Aby toho nebylo málo tak tento víkend na závodě Beat The Street, který se konal v Praze skončil na skvělém druhém místě. Markovi tímto gratulujeme!

Mo Capaldi skončil třetí na letošním éS Game of Skate

Mo Capaldi skončil třetí na letošním éS Game of Skate

Na letošním ročníku contestu és Game of S.K.A.T.E., který se konal na ASR festivalu, skončil Mo Capaldi (Lakai / Matix) an skvělém 3.místě. Odnesl si takto 3 000$ za pár hodin práce...

DVS Photographer serie 2 Party

DVS Photographer serie 2 Party

Při příležitosti nové kolekce bot od DVS pojmenované Photographer serie 2 a věnované těm nejlepším skateboardovým fotografům světa, se konala velká party. Zúčastnili se jí všechny velké celebritky atd. Na krátké slideshow z akce se můžete kouknout na stránkách DVS Photo Series.

1 2 3 4 5 6 7[8] 9 10 11 12 13