RedFrog

Firma Red Frog vznikla v roce 1993 jako dovozce skateboardového vybavení mnoha značek. První obchod otevřela na pražském Žižkově, který se po pár měsících přesunul do Malé Štěpánské na Praze 2.

Po roce 1999 se firma začala věnovat pouze velkoobchodnímu prodeji a distribuci. Ve své nabídce měla v té době jen firmu DVS shoes company, kterou nedlouho poté doplnila nově vzniklá firma Ricka Howarda a Mikea Carrolla Lakai. V roce 2001 pak přibyla firma Kipa Arnetta Electric se širokou nabídkou slunečních a snowboardových brýlí a doplňků.

Během následujících let rostla distribuční síť po České republice i na Slovensku. V současné době firma sídlí v pražských Holešovicích, kde má kromě kanceláří i sklady a showroom pro zákazníky.

Za posledních pár let firma Red Frog rozšířila svoji působnost i mimo skateboarding, první vlaštovkou byla firma s kořeny ve snowboardingu Neff, poté následovala firma bubeníka kapely Blink 182 Travise Barkera Famous Stars and Straps, dále pak australská BMX a motokrosová firma Unit a jako zatím poslední se Red Frog stal výhradním dovozcem legendární surfové značky Reef.

Současně také firma provozuje vlastní eshop s nejširší nabídkou produktů značek, které na našem a Slovenském trhu zastupuje e-Frog.cz

Novinky

VÁNOČNÍ VÝPRODEJ JIŽ BRZY

VÁNOČNÍ VÝPRODEJ JIŽ BRZY

Už příští týden se na Vás těšíme s dalším kolem výprodeje. Tentokrát začínáme v úterý 6.12. a pokračujeme až do soboty 10.12. Trochu jsme pozměnili otevírací dobu, a to od 12.00 do 20.00. Slevy budou až 70% a na všechny se těšíme...

PODZIMNÍ VÝPRODEJ JIŽ TUTO STŘEDU, 21. ZÁŘÍ

PODZIMNÍ VÝPRODEJ JIŽ TUTO STŘEDU, 21. ZÁŘÍ

Po letní odmlce opět přicházíme s podzimní částí výprodeje všech našich značek. Těšit se můžete věci od DVS, Matix, Lakai, XRAY, Vestal a Electric a najdete nás na známém místě, v pražských Holešovicích, v ulici U Průhonu 7a. Začínáme ve středu 21.9. a končíme v sobotu 24.9. Otevřeno bude každý den od 10 do 18 hodin....

JARNÍ VÝPRODEJ JIŽ BRZY

JARNÍ VÝPRODEJ JIŽ BRZY

Tentokrát se můžete těšit na výprodej od středy 16.3. do soboty 19.3. Vše proběhne na známém místě, v pražských Holešovicích, v ulici U Průhonu 7a. Otevřeno bude jako vždy od 10 do 18 hodin. Těšíme se na Vaší návštěvu...

HORSEFEATHERS SURF ACADEMY vol. 4

HORSEFEATHERS SURF ACADEMY vol. 4

Horsefeathers Surf Academy je projekt, jehož čtvrtý ročník se uskuteční i letos ve francouzském Labenne, malém městě, vzdáleném pouze pár kilometrů od známějšího Hossegoru. Přihlášky je možno zasílat již nyní, termíny a další info najdete zde.

VÁNOČNÍ VÝPRODEJ OPĚT NA DVĚ KOLA

VÁNOČNÍ VÝPRODEJ OPĚT NA DVĚ KOLA

Ani letos vás nepřipravíme o vánoční výprodeje. Stejně jako loni, i letos proběhnou dvě kola, v tom prvním pro vás budeme mít připraveny výhradně dámské kolekce a proběhne od 10. do 11. prosince. Poté přidáme spoustu věcí pro kluky a společná část začne 15. a skončí 20. prosince. Těšíme se na vás na obvyklém místě, v pražských Holešovicích, v ulici U Průhonu 7a. Otevřeno bude pro všechny dny od 10 do 18 hodin.

PODZIMNÍ VÝPRODEJ TENTOKRÁT OD ÚTERÝ 28.9. DO SOBOTY 2.10.

PODZIMNÍ VÝPRODEJ TENTOKRÁT OD ÚTERÝ 28.9. DO SOBOTY 2.10.

Ani tento podzim nevynecháme pokračování výprodeje. Nic se nemění, takže se na vás opět těšíme v pražských Holešovicích, a to od úterý 28.9. do soboty 2.10., každý den od 10 do 18 hodin. Jako vždy, i tentokrát se věci budou neustále doplňovat, takže pokud pokud se chystáte na MČR na Štvanici, ani v sobotu nebude pozdě a bude z čeho vybírat...

DVS uvádí: Mistrovství ČR ve skateboardingu

DVS uvádí: Mistrovství ČR ve skateboardingu

Příští víkend, tedy v sobotu 2.10. a v neděli 3.10. se uskuteční čtrnáctý ročník mistrovství ČR ve skateboardingu na pražské Štvanici. V sobotu se pojede kvalifikace, v neděli pak semifinále a finále. Těšit se můžete i na večerní program, více info na stránkách ČSP.

LETNÍ VÝPRODEJ JE OPĚT ZA DVEŘMI

LETNÍ VÝPRODEJ JE OPĚT ZA DVEŘMI

Jako každý rok na konci června, i letos vás nepřipravíme o další kolo výprodeje. Vše se jako vždy odehraje v ulici U Průhonu 7a, v pražských Holešovicích, a to od 28.6. do 2.7. Více informací o otevírací době, dopravě...atd najdete na našich facebook stránkách.

JARNÍ VÝPRODEJ TENTOKRÁT OD STŘEDY DO SOBOTY

JARNÍ VÝPRODEJ TENTOKRÁT OD STŘEDY DO SOBOTY

Jaro je pomalu tady a s ním i další výprodej. Vše se odehraje jako vždy na známém místě, tedy v pražských Holešovicích, a to od středy 17.3. do soboty 20.3. Každý nákup se automaticky řadí do slosování o tři páry bot dle vlastního výběru, navíc každý od nás dostane samolepky, plakáty...atd. Těšíme se na Vás v ulici U Průhonu 7a, Praha 7, každý den od 10 do 18 hodin.

HORSEFEATHERS SURF ACADEMY vol. 3

HORSEFEATHERS SURF ACADEMY vol. 3

Letos již potřetí jsme pro vás připravili třítýdenní surfcamp Horsefeathers Surf Academy vol.3, pro začátečníky a mírně pokročilé. Kemp se koná již tradičně ve Francii, v Biskajském zálivu v obci Labenne, která je spojena s místem evropskému surfingu zasvěceném – legendárním Hossegorem. A na co se mohou ti, kteří se kempu zúčastní těšit ? Jako každý rok na pohodovou autentickou atmosféru lokálního surfhousu vzdáleného necelé 3km od pláže, lekce surfingu od místních profesionálů, zapůjčení veškerého vybavení (prkna, neopreny), navíc možnost zapůjčení longboard skateboardů, indoboard, nový skatepark, relax a příjemně prožitý a aktivně strávený čas v místě kam každoročně míří stovky surfers z celého světa. Jak se již stalo zvykem budou pro každého účastníka připraveny také dárky od hlavního sponzora kempu – Horsefeathers a partnerů kempu, kterými jsou DVS, Electric, Swis-shop.cz a Freemagazine.
Číst dále

1[2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13