RedFrog

Firma Red Frog vznikla v roce 1993 jako dovozce skateboardového vybavení mnoha značek. První obchod otevřela na pražském Žižkově, který se po pár měsících přesunul do Malé Štěpánské na Praze 2.

Po roce 1999 se firma začala věnovat pouze velkoobchodnímu prodeji a distribuci. Ve své nabídce měla v té době jen firmu DVS shoes company, kterou nedlouho poté doplnila nově vzniklá firma Ricka Howarda a Mikea Carrolla Lakai. V roce 2001 pak přibyla firma Kipa Arnetta Electric se širokou nabídkou slunečních a snowboardových brýlí a doplňků.

Během následujících let rostla distribuční síť po České republice i na Slovensku. V současné době firma sídlí v pražských Holešovicích, kde má kromě kanceláří i sklady a showroom pro zákazníky.

Za posledních pár let firma Red Frog rozšířila svoji působnost i mimo skateboarding, první vlaštovkou byla firma s kořeny ve snowboardingu Neff, poté následovala firma bubeníka kapely Blink 182 Travise Barkera Famous Stars and Straps, dále pak australská BMX a motokrosová firma Unit a jako zatím poslední se Red Frog stal výhradním dovozcem legendární surfové značky Reef.

Současně také firma provozuje vlastní eshop s nejširší nabídkou produktů značek, které na našem a Slovenském trhu zastupuje e-Frog.cz

Novinky

Kenny Hoyle nová posila u DVS Shoes

Kenny Hoyle nová posila u DVS Shoes

Kenny Hoyle se stal novým amatérem firmy DVS Shoes. Pochází z Californie, přesněji z Carlsbad a na svém skateboardu se prohání pěknou řadu let. Na krátké video se můžete kouknout na stránkách DVS Shoes v sekci team.

Nový server MyRide.cz

Nový server MyRide.cz

MyRide.cz je nový komunikační server ala Myspace, Libimseti atd pro skaters a snowboarders. Každý uživatel se podílí na obsahu webu MyRide.cz díky svému profilu, který si může sám upravit podle svých představ.

Vkládat fotografie podle žánru, komentovat fotografie, posílat komentáře na profil uživatele, využívat interní poštovní systém nebo diskutovat v nabitých diskuzích, to vše může každý uživatel na serveru MyRide.cz.

Pomozte vytvořit největší český komunikační server věnovaný skateboardové a snowboardové komunitě, tím že se zaregistrujete a vytvoříte si svůj vlastní profil.

Heslo serveru MyRide.cz je BY THE RIDERS FOR THE RIDERS!

Registrace je samozřejmě zadarmo!

Brandon Biebel a jeho gap

Brandon Biebel a jeho gap

Na stránkách Lakai Limited Footwear se objevilo nové video s Brandonem Biebelem, který jezdí na jednom zastřešeném gapu. Udělá circa 20 triků a jsem si jist, že si alespoň jeden nechal do své části do nového Lakai videa Fully Flared. Check it!

DAEWON SONG V KCDC MINIRAMPĚ

DAEWON SONG V KCDC MINIRAMPĚ

DVS team během své tour East Infection Tour zavítali i do minirampy, která se nachází v KCDC skateshopu v New Yorku. Nejvíce samozřejmě perlil Mr. Daewon Song a vy máte jedinečnou možnost se na video z této zastávky kouknout.
Číst dále

DVS Photographer serie 2

DVS Photographer serie 2

DVS skate shoes představuje druhé kolo série bot Photographer, která vy měla vidět světlo na jaře 2008. Věnována je těm nejlepším skateboardovým fotografům. V této série došlo na řadu na Michaela Burnetta, Skina Phillipse, Dava Swifta a J. Granta Brittaina. Každý z nich si vybere jeden model DVS bot a sám navrhne materiály a grafiku, které vystihují jeho osobnost. Navíc v každému páru bot najdete speciální pohlednici jednotlivých fotografu.

DVS EAST INFECTION TOUR

DVS EAST INFECTION TOUR

DVS skate team ve složení Daewon Song, Mickey Taylor, Jeron Wilson, Kerry Getz, Jereme Rogers, Zered Bassett, Chico Brenes, Guru Khalsa, Daniel Castillo, Torey Pudwil a Lamare Hemmings vyráží na tour po východním pobřeží USA. Každý den je čeká nějaké demo a ve volné čase se budou věnovat natáčení a focení na streetu. Na officiálním webu tour - www.dvsskate.com/tours/eastinfection najdete fotky a videa z každé zastávky.

Lakai a Enjoi kolaborace

Lakai a Enjoi kolaborace

Vznikla nová edice bot Foster 4 v kolaboraci s Enjoi Skateboards. Pro model bot Caira Fostera byl vylepšen několika grafickými prvky a vy se na něj už teï můžete těšit...

Lakai ČSP Pardubice

Lakai ČSP Pardubice

Pátý závod Českého skateboardového poháru doprovázelo nádherné slunečné počasí. Závodníci si zajezdili ve špičkovém zcela nově postaveném skateparku. Skatepark v Pardubicích patří k největším zastřešeným skateparkům v ČR. Závod byl spoluorganizován s městem Pardubice, Mystic skates a místním provozovatelem skateparku společností P.Ministr v.o.s.
Číst dále

DVS Snow Podcast

DVS Snow Podcast

Další podcast, který vám mohu jen doporučit je DVS Snow podcast. Takže pro všechny milovníky snowboardingu : pokud vlastníte iTunes, tak neváhejte a přidejte si tento podcast do vaší knihovny.

Tadashi Fuse v Heart Films vol.2

Tadashi Fuse v Heart Films vol.2

V září výjde druhý díl japonského snowboardového videa Heart Film. Tadashi Fuse jezdící za DVS Shoes zde bude mít hodně nadupanou část na kterou se můžete určitě těšit. Více na www.heartfilms.com.

1 2 3 4 5 6 7 8[9] 10 11 12 13